Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych?

Autor Trzesacz

Jeśli interesują Cię komunikacyjne ubezpieczenia w Nowym Sączu, musisz wiedzieć, że ich wybór jest naprawdę spory. Wyróżnia się te, których wykupienie jest obowiązkowe, jak i te, na które nie musisz się decydować, jeśli nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy. Zawsze jednak warto zastanowić się nad tym, czy dodatkowa polisa nie jest dobrym wyborem. Oferta firm ubezpieczeniowych jest obecnie naprawdę rozbudowana. To oznacza, że każda może postawić na takie ubezpieczenie, które idealnie wpisuje się w posiadane potrzeby.

Ubezpieczenia Nowy Sącz – jakie ubezpieczenie komunikacyjne muszą wykupić wszyscy kierowcy?

Jeśli chodzi o ubezpieczenia w Nowym Sączu, to każdy posiadacz pojazdu zobowiązany jest do wykupienia polisy OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. To właśnie środki z polisy pokryją straty, jeśli spowodujesz wypadek lub kolizję, uszkadzając czyjeś auto. Pamiętaj, że jest to ubezpieczenie, które w żaden sposób nie chroni Ciebie jako sprawcy. UWAGA: tak zwane kwoty gwarantowane są zawsze takie same niezależnie od tego, w jakim towarzystwie zdecydujesz się wykupić OC. Pamiętaj jednak, że firmy kuszą klientów atrakcyjnymi zniżkami bądź dodatkowymi elementami oferty.

Jakie ubezpieczenia komunikacyjne są nieobowiązkowe?

Jeśli interesują Cię dodatkowe ubezpieczenia w Nowym Sączu, pamiętaj, że jako kierowca i właściciel pojazdu może zdecydować się na polisę;

  • AC;

  • NNW;

  • Assistance.

To najbardziej popularne polisy dodatkowe, na które decyduje się wielu kierowców. AC przyda się wówczas, gdy Ty uszkodzisz samochód, zostanie on skradziony lub zniszczony na skutek warunków atmosferycznych. Assistance poleca się natomiast wszystkim, którzy podróżują naprawdę dużo i na znaczne odległości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje warte przeczytania

Dodaj swój komentarz